Staráme se o zábavu na písku i mimo něj...

Kdo jsme

Naším posláním je umožňovat radost z pohybu v písku každému beachvolejbalovému fanouškovi

Naším stěžejním projektem je Beachvolejbalové léto na Vodním ráji v Jihlavě, kdy během léta pořádáme eventy napříč všemi věkovými a výkonnostními kategoriemi.

Zaměřujeme se také na tzv. “Akce na klíč” ve formě teambuildingových či jiných aktivit dle přání klienta. V neposlední řadě disponujeme mobilním kurtem, to znamená, že dokážeme připravit beachvolejbalovou akci na kterémkoliv místě.

Beachvolejbalové léto na Vodním ráji 2024

Pořádáme turnaje pro profíky i pro nadšence

V roce 2015 jsme spojili jednotlivé turnaje pořádáné v beachvolejbalovém areálu aquaparku Vodní ráj v jeden celek. Následně jsme rozšířili počet akcí o oficiální turnaje Českého volejbalové svazu a sportovní kempy. Vznikl tak z toho projekt, který nabízí vyžití jak amaterským beachvolejbalovým nadšencům, tak i fanouškům a v neposlední řadě také dětem a mládeži.

Pravidelné akce beachvolejbalového léta:

  • Water paradise Cup (turnaj pro veřejnost)
  • České poháry mládeže
  • Beachvolejbalový kemp
  • Sportovní příměstský tábor
  • Turnaj osobností Vysočiny
  • Open Mix Sunday Cup

Co umíme

Akce na klíč

Přemýšlíte o aktivním pojetí teambuildingu? Chtěli byste uspořádat beachvolejbalovou akci, ale nevíte jak na to? Rádi Vám poradíme nebo rovnou připravíme jedinečnou akci, na kterou jen tak nezapomenete. Nejprve navrhneme několik variant a následně s Vámi doladíme detaily.

Mám zájem

Pronájem mobilního kurtu

Nemáte ve svém okolí beachvolejbalový kurt? Nevadí, díky našemu mobilnímu kurtu jsme schopni uspořádat beachvolejbalovou akci, kdekoliv Vás napadne! Nechte si od nás zpracovat nezávaznou kalkulaci. Právě to může být začátek naší dlouhodobé spolupráce.

Mám zájem

Reference

Partneři